Hizmetlerimiz

İçinde sauna ısıtıcısı olan özel kaplama ve döşemeye sahip bir odadır. Sıcaklık en fazla 90 °C civarındadır, nem oranı %25'e varır. Duvarda ve tavanda seramik malzemeler bulunmaz, tavan düzdür. Saunanın rahatlatıcı etkisi ile; stresten ve  vücudunuzdaki toksinlerden arınıp vücudunuzun ihtiyacı olan dinlenmeyi sağlayıp kendinizi şımartabilirsiniz. 

Saunanın Faydaları

  • Sauna kişiyi rahatlatır, zihin ve bedenini yeniler. Saunadaki ısının ağrıyan kasları gevşettiği bilinmektedir. Sauna sonrası daha rahat uyuyabilirsiniz ve ertesi gün boyunca taze ve enerjik hissetmenizi sağlar.
  • Isınan vücut bolca terlemeye başlar. Ter ile birlikte vücuttaki toksinler vücuttaki gözeneklerden dışarı atılır. Bu cildi temizler ve ona inanılmaz bir parlaklık verir.
  • Saunada artan sıcaklıklar nedeniyle kalp daha hızlı atmaya başlar. Bu da kan basıncı korunurken, kalbe egzersiz yaptırmış olur. Bu nedenle sauna kalp için çok faydalıdır.
  • Sauna bir çok kilo kaybı programına dahildir. Araştırmalar bir kişinin günlük egzersizler, dengeli bir diyet ve saunayı bir araya getirerek önemli miktarda kilo kaybedebileceğini göstermiştir.